Дұрыс көпбұрыштың бір бұрышы 150° , қабырғалар санын тап​


Ответы на вопрос

Отвечает Лыков Никита.

Ответ:12

Объяснение:

180°•(n-2)=150°n

180°n-360°=150°n

30n=360°

n=12 - это ответ