Дұрыс көпбұрыштың бір бұрышы 162° градус болса осы көпбұрыштың қабырғалар саның табыңыз​


Ответы на вопрос

Отвечает Гатауллина Диана.

Ответ:20

Объяснение:

180°•(n-2)=162°n

180°n-360°=162°n

18n=360°

n=20 -это ответ