7. Коло, вписане в прямокутну трапецію, поділяє точкою дотику більшу бічну сторону на відрізки

завдовжки 3 см і 12 см. Знайдіть висоту трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Сляднева Екатерина.

Ответ:12см

Объяснение:BK=NB=3см, КА=PA=12cм (как касательные что выходят из одной точки)

BA=BK+KA=15см

NB=PF=3см

FA=PA-PF=9см

Рассмотрим треугольник BFA, угол BFA=90°

За теоремой Пифагора: BA^2=BF^2+FA^2

BF=√BA^2-FA^2=√225-81=√144=12см