Похилих на 4 см мен 5. Коло, вписане в прямокутну трапецію, поділяє точкою дотику більшу бічну

сторону на відрізки завдовжки 8 см і 50 см. Знайдіть висоту трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Шокуров Артём.

Ответ:

40см

Объяснение:

R=√(8*50)=√400=20см

Н=2*R=2*20=40см