Решение продлевает жизнь.Коло, вписане в прямокутну трапецію, поділяє точкою дотику більшу бічну

сторону на відрізки завдовжки 6см і 14см. Знайти висоту трапеції, якщо її периметр дорівнює 64см.

Ответы на вопрос

Отвечает Акимова Мария.
Я не знаю як точно це називається, типу дотичних до кола. Дотичні до кола, в описаній фігурі, що спираються на одну дугу, мають однакову дожину. (формулювання не точне) Дивись фото. Тобто МС=СN=6, ND=FD=14, KA=AF, BK=BM.  Оскільки трапеція прямокутна, то BK=BM=AK=AF. Тоді 64-(6+6+14+14)=24, і так як 24 припадає на MBKAF, відрізки яких рівні, то BK=BM=AK=AF=24:4=6, тоді АВ=2*6=12- висота