Чому дорівнює радіус кола описаного навколо прямокутного трикутника з гіпотенузою 18 см


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Анастасия.

Ответ:

9 см

Объяснение:

центр кола, описаного навколо саме прямокутного трикутника

лежить на середині гіпотенузи. відповідно гіпотенуза - діаметр

радіус = 1/2 діаметра

r = 18/2 = 9