ЧОВЕН ПРОЙШОВ ЗА ТЕЧІЄЮ РІЧКИ 36 КМ І СТІЛЬКИ Ж ПРОТИ ТЕЧІЇ ВИТРАТИВШИ НА ВЕСЬ ШЛЯХ 5 ГОДИН.

ЗНАЙДІТЬ ВЛАСНУ ШВИДКІСТЬ ЧОВНА ЯКЩО ШВИДКІСЬ ТЕЧІЇ 3 КМ ЗА ГОДИНУ

Ответы на вопрос

Отвечает Субботин Иван.

Ответ:

Uвласн. = 11,4 км/год

Объяснение:

S1 = 36 км - проти течіє

S2 = 36 км - за течією

t = 5 год

Uтеч. = 3 км/год

S - ?

Uвласн. - ?

Sвласн. - ?

Sтеч. - ?

Розв'язання

Sтеч. = Uтеч.*t = 3*5 = 15 км - шлях котрий зайняла течія

Sвласн. =  S2-Sтеч. = 36-15 = 21 км - шлях котрий був без течії

S = S1 + Sвласн.  = 36+21 = 57 км - шлях за власною швидкістю

Uвласн. = \frac{S}{t} = \frac{57}{5} = 11,4 км/год - власна швидкість човна