СРОЧНО ДАЮ 20 БАЛОВ моторний човен пройшов 12 км за течією і 8 проти течії річки,витративши на весь

шлях 1 годину. Яка власна швидкість течії дорівнює 4 км/год​

Ответы на вопрос

Отвечает Пернебек Айбек.

Моторний човен пройшов 12 км за течією і 8 проти течії річки, витративши на весь шлях 1 годину. Яка власна швидкість човна, якщо швидкість течії дорівнює 4 км/год​.

Ответ:

20 км/год.

Объяснение:

Нехай власна швидкість човна х км/год, тоді його швидкість за течією х+4 км/год, проти течії х-4 км/год.

12/(х+4) + 8/(х-4) = 1

12х-48+8х+32-х²+16=0

х²-20х=0

х(х-20)=0;  х=0 (не підходить)  х=20.

Швидкість човна 20 км/год.