(даю всі балли)перетвори у дестятковий дріб 12/100​


Ответы на вопрос

Отвечает Бабий Ростислав.

Ответ:

Ниже

Пошаговое объяснение:

12/100 = 3*4/25*4 = 3/25 = 0.12