катер проплив 72 км і повернувся назад витративши на весь шлях 10 год знайти власну швидкість

катера якщо швидкість течії річки дорівнює 3 км за год​

Ответы на вопрос

Отвечает Воронов Никита.

Ответ:

15 км/год

Объяснение:

Нехай власна швидкість катера х км/год, тоді швидкість за течією х+3 км/год, проти течії х-3 км/год.

72/(х+3) + 72/(х-3) = 10

72х-126+72х+216=10х²-90

10х²-144х-90=0

х=(144±√(20736+3600))/20=(144±√24336)/20=(144±156)/20

х=15  х=-0,6 (не підходить)

Отвечает Нестерова Анастасия.

(можете пролайкать плиз!)

Ответ:

15 км / ч

Объяснение:

Пусть собственная скорость катера х км/ч, тогда скорость по течению х+3 км/ч, против течения х-3 км/час.

72/(х+3) + 72/(х-3) = 10

72х-126+72х+216=10х2-90

10 х 144 х-90=0

х=([=(144±√(20736+3600))/20=(144±√24336)/20=(144±156)/20

х=15 х=-0,6 (не подходит)