Знайдіть довжину кола Описаного навколо квадрата зі стороною 3см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Радиус: 3/\sqrt{3}

Довжина: 6/\sqrt{3}\pi=2\sqrt{3}\pi

2\sqrt{3}\pi