Один з кутів трикутника дорівнює 58°, а другий на 18° більший за третій. Знайдіть невідомі кути

трикутника. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Эдуард.

Відповідь:

Невідомі кути 52° та 70°

Пояснення:

Позначимо третій кут літерою "х", а другий "х+18".

Сума кутів трикутника = 180°, виходячи з цього, запишемо математичну модель задачі:

58° + х + х + 18° = 180°

х + х = 180 - 18 - 58

2х = 104

х = 104 : 2

х = 52

Третій кут дорівнює 52°, а другий кут 52°+18°=70°

Перевіримо рішення:

58°+52°+70°=180°

Рішення вірне