Знайдіть сторони рівнобедреного трикутника якщо його периметр =70см а основа на 10 см менша від

бічної сторони!

Ответы на вопрос

Отвечает Леоненко Полина.

Ответ:

х+х+(х-10)=70

3х-10=70

3х=80

х=80/3

х=26 \frac{2}{3}- бічна сторона

Объяснение: