Одна із сторін паралелограма в двічі менше ніж інша а його периметр дорівнює 36 см. Знайти більшу

сторону паралелограма?

Ответы на вопрос

Отвечает Луньков Никита.

Ответ:

2х×2+х×2=36

4х+2х=36

6х=36

х=36÷6

х=6 см

Більша сторона паралелограма = 2х = 2×6 = 12 см .