Знайдіть радіуси двох концентричних кіл , якщо вони відносяться як 2 : 5 , а ширина кільця

дорівнює 9 см .

Ответы на вопрос

Отвечает Шанаурин Алексей.

Пусть R=5x;  r=2x

R-r=9

5x-2x=9

3x=9

x=3 см

Ответ: 3*5=15 см; 3*2=6 см.