Обчисліть об’єм кулі з радіусом 6 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Курилов Саша.

Ответ:

V шара =288π см^3

Объяснение:

объем шара:

v =  \frac{4}{3} \pi {r}^{3}

r=6 см

v =  \frac{4}{3} \times \pi \times  {6}^{3} = 288\pi