Знайдіть площу прямокутного трикутника якщо один із його катетів дорівнює 4 см а гострий кут 45°


Ответы на вопрос

Отвечает Сащеко Соня.

Ответ:

8 см^2

Объяснение:

Дано:

трикутник АВС

кус С=90°

кут А= 45°

сторона АС= 4 см

Розв'язок

Спочатку потрібно довести що трикутник АВС рівно-

бедрений. кут В= 90°-кут А= 45°, отже трикутник рівнобедрений А=В

S= AC•CB/2= 4•4/2=16/2=8 см^2