Точка дотику кола, вписаного в прямокутний трикутник, ділить його гіпотенузу на відрізки завдовжки

8 см і 12 см. Знайдіть площу вписаного круга. ВІДПОВІДЬ ЗАПИСАТИ У ВИГЛЯДІ: 14π

Ответы на вопрос

Отвечает Ерашов Олег.

Ответ:

8+12+14/180=00000.43245

Объяснение:

Отвечает Стельмащук Виктория.

Ответ:

8+12+14/180=34/180=0,188888889

Объяснение: