Знайти площу прямокутника, діагональ якого дорівнює 26 см, а одна із сторін 10 смЗнайти площу

прямокутника, діагональ якого дорівнює 26 см, а одна із сторін 10 см

Ответы на вопрос

Отвечает Дегтярева Виктория.

S=a*b

За теоремою Піфагора:

a=√26²-10²=24см

S= 24*10=240см²