В прямокутному трикутнику один гострий кут дорівнює 45°, а висота, проведенадогіпотенузи,

дорівнює 9 см. Знайдіть площутрикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Марченко Никита.

Ответ:

Объяснение:

У ΔАВС ∠В=90*,∠С=45*⇒∠А=90*-45*=45*⇒ΔАВС -рівнобедрений, тоді висота СН являється медіаною .А у прямокутному трикутнику медіана з прямого кута у два рази менша ніж гіпотенуза.

АС- гіпотенуза. АС=2×9=18

SΔ= 1/2АС×СН=1/2×9×18=81см²

SΔFDC=81cм²