Сторони трикутника дорівнюють 4 см 12 см і 14 см . Менша сторона подібного йому трикутника дорівнює

6 см . Знайдіть решту сторін.

Ответы на вопрос

Отвечает Garifullin Karim.

Ответ: 18 і 21

Объяснение:

Сторони пропорційні, тому оскільки найменша сторона =4

То 4/6 = 12/18 = 21/14