Знайдіть площу трапеції, основы якої дорівнюють 8 см та 10 см, а висота - 5 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Александров Миха.

Ответ:

45cm²

Объяснение:

Sтрапеции=\frac{a+b}{2} * h=\frac{8+10}{2}*5=9*5=45