Периметр прямокутника дорівнює 34см а площа 60см знайти довжину його сторони


Ответы на вопрос

Отвечает Лузанова Мария.

Ответ:

Довжина 12 см або 5 см

Объяснение:

P = 2(a+b) = 34

2(a+b) = 34

a+b = 17

a=17-b

a*b = 60

(17-b)b=60

-b^{2}+17b-60=0

D=289 - 240 = 49

\sqrt{D} = \sqrt{49} = 7

b_{1} = \frac{-17-7}{-2} = 12 \\\\b_{2} = \frac{-17 + 7}{-2} = 5

То

a=12

b=5

Перевірка :

a*b=60

12*5=60