Одна з основ трапеції на 6 см менше від другої, а висота дорівнює 8 см. Знайдіть основи трапеції,

якщо її площа дорівнює 96 см²

Ответы на вопрос

Отвечает Генних Никита.

Ответ:24см і 18 см

Объяснение:

Нехай більша основа - х (см), а менша х-6 (см); S=1/2*a*h; a=2S/h=96*2/8=192/8=24; Отже, більша основа - 24см, а менша х-6=24-6=18см