Зовнішній кут трикутника на 42° більший від більшого внутрішнього, не суміжного з ним, а внутрішні

кути, не суміжні з ним, відносяться як 3:5. Знайти кути трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Тулегалиев Аслан.

Ответ:

42°, 70°, 68°

Объяснение:

Зовнішній кут трикутника дорівнює сумі двох внутрішніх кутів, не суміжних з ним.

Нехай ∠А=3х°, ∠В=5х°, тоді ∠ВСЕ=5х+42°

Маємо рівняння:

5х+42=3х+5х

3х=42

х=14.

∠А=14*3=42°, ∠В=14*5=70°, ∠АСВ=180-42-70=68°