СРОЧНО!! ГОДОВАЯ Два кути трикутника відносяться як 5:3 а зовнішній кут третього кута дорівнює

112 градусів. Знайти ці кути ​

Ответы на вопрос

Отвечает Raud Angelina.

Ответ:

42°, 70° 68°

Объяснение:

Знайдемо внутрішній кут трикутника 180-112=68°. Позначимо один кут 3х, другий - 5х,тю тоді із влистивості суми кутів трикутника випливає, що 180=68+3х+5х, 180-68=8х, 8х=112, х=14°

Один кут 14×3=42°

Другий кут 14×5=70°

Третій ми визначили 68°