У трикутнику АВС знайдіть кут В , якщо кут С=90 градусів а кут А:куту В=2:7​


Ответы на вопрос

Отвечает Веснина Таня.

Ответ:

70

Объяснение:

Сума кутів трикутника =180 град.

Нехай кут А = 2х, кут В = 7х, тоді:

90+2х+7х=180

9х=90

х=10

Кут В=7*10=70 град.