У ромбі ABCD кут САВ=50 градусів Чому дорівнює гдарусна міра кута ABC? а)90° б)80° в)40° г)70°

Срочно помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Комиссина Виктория.

Відповідь:

80

Пояснення:

у ромба діагоналі є бісектрисами тому ∠CAB=∠CAD=50,звідси ∠BAD=100

у ромба сума кутів дорівнює 360 градусів і протилежні кути рівні(∠BAD=∠BCD) тому:

BAD+∠BCD+∠ABC+∠CDA=360

∠ABC+∠CDA=360-200=160

∠ABC=∠CDA=160/2=80