Сторони прямокутника дорівнюють 7 см і 8 см. Знайдіть площу​


Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Катя.

Ответ:

56 см²

Объяснение:

S=7×8=56см² площа прямокутника

Отвечает Добряк Макс.

Ответ:56см

Объяснение:формула a*d

7*8=56