Одна із сторін паралелограма дорівнює 5 см, а висота, проведена до другої сторони дорівнює 4 см.

Знайдіть периметр паралелограма, якщо його площа дорівнює 80 кв.см. *

Ответы на вопрос

Отвечает Варежкин Антон.

80/4 = 20 - вторая сторона параллелограмма

периметр: 2*(5+20) = 2*25 = 50 см