Срочно даю 70 БАЛОВ Знайти Діагональ прямокутника зі сторонами 7 см і 14 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Шаззо Алиса.

Ответ:

7√2 см; 21/√5 см.

Объяснение:

ΔАМР. МР - це відстань від точки М до прямої РС. За умовою АР=АМ=7 см

МР²=АР²+АМ²=49+49=49·2.

МР=√49·2=7√2 см.

ΔВСР. ВР²=СР²+ВС²=196+49=245. ВР=7√5 см.

ΔАВР. АР²=РК·ВР.   49=РК·7√5;

РК=49/√245=7/√5.

ΔАКР. АК²=АР²-РК²=49-49/5=196/5.

АК=√196/5=14/√5 см

МК⊥ВР. ΔАМК. МК²=АМ²+АК²=49+196/5=441/5;

МК=21/√5 см.

Ответ: 7√2 см; 21/√5 см.