Сторони паралелограма дорівнюють 9 см і 15 см, а висота, проведена до більшої сторони , дорівнює 3

см. Знайдіть другу висоту трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Тиханова Оля.

Відповідь: 5 см

Пояснення:

Площа паралелограма дорівнює добутку сторони паралелограма на висоту опущену на неї.

Сторони паралелограма 9 см і 15 см. Тоді площа паралелограма дорівнює 15*3=45 (см2)

Друга висота паралелограма дорівнює 45:9=5 (см)