кути трикутника відносяться як 4:3:8 знайдіть більший з кутів які утворилися при перетині бісектрис

менших кутів

Ответы на вопрос

Отвечает Маркинцевичь Юля.

Ответ:

138°

Объяснение:

4x+3x+8x=180°

15x=180°

x=180°:15

x=12°

4*12°=48°

3*12°=36°

<1=48°:2=24°

<2=36°:2=18°

Кут між бісектрисами є зовнішним протилежним,тому:

<1+<2=24°+18°=42°

180°-42°=138° - більший кут між бісектрисами