Знайдіть сторони прямокутника ,якщо вони відносяться,як 3: 4,а його площа дорівнює 182 см у

квадраті? плиз помогитееее

Ответы на вопрос

Отвечает Толстикова Диана.

Ответ:дано АВСD-прямокут

АВ:ВС=3:4

S(abcd)=192см²(в тебе опечатка там має бути 192!)

Нехай

АВ=3х см, а ВС=4х см, тоді

3х*4х=192

12х²=192

х²=16

х=4

АВ=3*4=12

ВС=4*4=16

Объяснение: Відповідь-ав=12 см, ВС=16 см