У геометричній прогресії ( bₙ ) відомі b₄ = 12: b₅=24 Знайдіть перший член знаменник та суму перших

пяти членів прогресії

Ответы на вопрос

Отвечает Бабушкин Александр.

Ответ:

46,5

Решение:

q = 24/12 = 2

b1 = b4/q³ = 12/8 = 1,5

S5 = (1,5*(2⁵-1))/(2-1) = 46,5