Точка C(2; 1; 0) є серединою відрізка АВ, причому B(1; 2; -1). Знайдіть координати точки А;


Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Павел.

Ответ:

А=(3;0:1)

Объяснение:Скористаємося формулою для знаходження середини відрізка АВ: ха+хв/2=хс

З цієї формули виводимо:

ха=2хс-хв=2*2-1=3  

уа=2ус-ув=2*1-2=0

za=2zc-zb=2*0-(-1)=0+1=1

Відповідь: А=(3;0;1)