Знайдіть координати вершини D паралелограма ABCD, якщо А (0; 3; 0), В (2;0;0); С (3; 0; 3).


Ответы на вопрос

Отвечает Быстрова Виктория.

Відповідь:

Пояснення:

Нехай О - точка перетину діагоналей.

Тоді О ((0+3)/2; (3+0)/2; (3+0)/2)=О (1,5;1,5;1,5)

Відповідно

1.5*2=2+х

х=1

у+0=1.5*2

у=3

z=3

D(1;3;3)