Площина а перпендикулярна до катета AC прямокутного трикутника ABC і перетинає цей катет у точці M,

а гіпотенузу AB — у точці N. Обчисліть довжину відрізка MN, якщо AM:MC = 1:2, BC = 9 см. ДУЖЕ ТРЕБА!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Беляева Алина.

Ответ:

3 см

Объяснение

оскільки площина а перпендикулярна до катета AC, то вона паралельна до іншого катета ВС

ΔАВС (подібний)≅ ΔANM (за 2 кутами)

\frac{AC}{AM} =\frac{BC}{NM}

AM= X, AC = 3X

NM = 9x/3x=3 cм