Якщо в рівнобічному прямокутному трикутнику один катет збільшити в 5 разів, а другий зменшити на

Зсм, то його площазбільшиться на 2см². Знайти катети рівнобічного трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Крылов Кирилл.

Ответ:

4 см

Объяснение:

Пусть катет = а

1/2 * 5а *(а - 3) - 1/2 * а^2 = 2  |*2

5a^2 - 15a - a^2 - 4 = 0

4a^2 - 15a - 4 = 0

a1 = -0,25 - катет не м.б. отрицательным

a2 = 4