стороны прямокутника мають довжини 6 і 8 см знайдіть більшу частину довгої сторони прямокутника на

які її ділить бісектриса одного з кутів​

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметжанов Ислам.

Ответ:

6 см.

Объяснение:

Дано: КМРТ - прямокутник, КМ=6 см,  МР=8 см,  КВ - бісектриса.  Знайти МВ.

Розглянемо ΔКМВ - прямокутний.

∠МКВ=1/2 ∠МКТ=45°,  отже ∠МВК=90-45=45°, значить, ΔКМВ - рівнобедрений і МВ=МК=6 см.