Срочно геометрия. 8 класс если не ошибаюсь. Задание: В прямоугольном ∆ АВС : угол C – прямой, АВ=3

корень из 5, АС=3, ВС=6. Найти sinA, cosA, tgA.

Ответы на вопрос

Отвечает Большов Данил.

Ответ:

\Delta ABC\ ,\ \ \angle C=90^\circ \\\\\\sinA=\dfrac{BC}{AB}=\dfrac{6}{3\sqrt5}=\dfrac{2}{\sqrt5}=\dfrac{2\sqrt5}{5}\\\\\\cosA=\dfrac{AC}{AB}=\dfrac{3}{3\sqrt5}=\dfrac{1}{\sqrt5}=\dfrac{\sqrt5}{5}\\\\\\tgA=\dfrac{BC}{AC}=\dfrac{6}{3}=2

Отвечает Бумеров Никита.

відомо що гіпотенуза АВ=35, катет АС=3 в даному випадку цей катет прилеглий до кута α та катет ВС=6 в даному випадку протилежний куту α. потрібно знайти sinα, cosα та tgα.

за означенням відношення прилеглого катета до гіпотенузи дорівнює косинусу даного кута, в нашому випадку cosα = 3/35 = 1/5. Відношення протилежного катета до гіпотенузи дорівнює синусу sinα = 6/35 = 2/5 та тангенс це відношення протилежного катета до прилеглого tgα = 6/3 = 2