Перпендикуляр, опущений з вершини прямого кута прямокутника до діагоналі, ділить її на відрізки 4см

і 25 см. Площа прямокутника дорівнює... а) 580 см^2; б) 290 см^2; в) 145 см^2; г) 100 см^2.

Ответы на вопрос

Отвечает Плахина Полина.

Ответ:

б) 290 см²

Объяснение:

d =4+25=29 см

h²=4*25=100

h=√100=10 см

Діагональ прямокутника  ділить його на два однакових трикутника,тому площа прямокутника дорівнює двом площам трикутника.

SΔ=1/2*10*29=145 см²

S=2SΔ=2*145=290 см²