Визнач довжину відрізка CA, якщо AB = 4 см і BC = 9 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Галымжанова Тогжан.

Ответ:

13 см

Объяснение:

СА=АВ+ВС

СА=4+9=13 см