Пожалуйста Периметр рівнобедреного трикутника ва дорівнюе 17 дм а его основа дорівнює 7 дм. Найти

бічну сторону трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Радзієвська Світлана.

17-7=10 (дм)—сума бічних сторін;

10:2=5(дм)—бічна сторона