Бічна сторона рівнобедреного трикутника дорівнює 24 см, а периметр 60 см. Яка довжина його основи?


Ответы на вопрос

Отвечает Байбори Нургиса.

Ответ:12см

Объяснение:60-2*24=60-48=12/см/