Сторони основи прямокутного паралелограма 8 см і 15 см,а площа його діагонального перерізу-340

см².Знайти бічну сторону паралелограма.​

Ответы на вопрос

Отвечает Жанбырбек Шугыла.
S=a*b*Sin a=8*15*Sin 150°=120*0.5=60 см2

може це неправильно прости