знайти величину кожного з кутів які утворюються при перетині двох прямих якщо сума двох з них 98

градусів​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

49, 131°, 49°, 131°

Объяснение:

360-98=262

98÷2=49°

262÷2=131°