Знайдіть кути паралелограма якщо два з них відносяться як 2:7​


Ответы на вопрос

Отвечает Савичева Мира.

Відповідь: 40 і 140

Пояснення:

Нехай один кут =2х, тоді інший 7х.

2х+7х=180 (сума кутів паралелограма прилягаючих до однієї сторони)

9х=180

х=20

Отже один кут =2*20=40, а інший 7*20=140