Знайдіть площу бічної поверхні правильної чотирикутної піраміди, кожне ребро якої дорівнює 10 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Марчук Ульна.

Ответ:

Повна площа бічної поверхні 300 см^2 Площа одної сторони 75 см^2

Объяснение:

S=a^2√3=75 см^2  75*4=300 см^2

           4