В основi прямої призми лежить прямокутник із стороною 6 см i діагоналями 10см, Бічне ребро призми

10см. Обчислить повну поверхню призми Пожалуйста роспишите

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметова Арай.

В основі призми лежить прямокутник з стороною а=6 см і діагоналлю с=10 см, тоді  сторона в=8 см (єгипетський трикутник)

отже площа основи Sосн=6*8=48 см²; таких основ є дві, отже їх площа 48*2=96 см².

Якщо розгорнути бічну поверхню призми, одержимо прямокутник, довжина якого 6*2+8*2=28 см, ширина 10 см. Отже, Sбічн=28*10=280 см².

Sповн=96+280=376 см²